VÝSLEDKY - ZÁPASYRESULTS - MATCHESVÝSLEDKY - ZÁPASYWYNIKI - POJEDYNKIERGEBNISSE - WETTKÄMPFEEREDMÉNYEK - MÉRKŐZÉSEKRÉSULTATS - MATCHSRESULTADOS - COMBATESRISULTATI - INCONTRIРЕЗУЛЬТАТЫ - МАТЧИ
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ-42 kg(4)
MDGARABAJIU Maxim
FNOK MOLDOVA
AB
CZZICH Petr
Valdman's gym Kutná Hora
BYNAZARLI Šahin
Bulat
3:0
PTHILÁRIO Ricardo
KO TEAM
MDGARABAJIU Maxim
FNOK MOLDOVA
3:0
MDGARABAJIU Maxim
FNOK MOLDOVA
BYNAZARLI Šahin
Bulat
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ-52 kg(6)
UAPOLETS Denys
WAKO UKRAINE
2:1
PTTEIXEIRA Fábio
KO TEAM
BYIVANOV David
Bulat
RSC
CZFRIES Lukáš
Hamr gym OSTRAVA
CZKARVAY Michael
Macak's GYM Pardubice
3:0
UAPOLETS Denys
WAKO UKRAINE
BYIVANOV David
Bulat
0:3
CZMICKA Erik
TKBC Praha
BYIVANOV David
Bulat
0:3
BYIVANOV David
Bulat
CZKARVAY Michael
Macak's GYM Pardubice
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ-57 kg(5)
CZWOLF Pavel
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
3:0
SKMAZÁK Patrik
GIANT GYM Muay Thai Košice
CZDJEBAR Mohamed
Hanuman Gym Praha
3:0
SKNITECKI Patrik
Raptors TRNAVA
CZZDENĚK Daniel
BC Star Plzeň
3:0
CZWOLF Pavel
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
CZDJEBAR Mohamed
Hanuman Gym Praha
3:0
CZDJEBAR Mohamed
Hanuman Gym Praha
CZZDENĚK Daniel
BC Star Plzeň
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ-63 kg(5)
HUSZÁNA Patrik
Budapest
3:0
UASHEVCHUK Dmytro
WAKO UKRAINE
ILBENYAGOEV Ronen
KG Fight club
3:0
CZMALÝ Pavel
Berka Fight centrum z.s.
HUSZÁNA Patrik
Budapest
0:3
CZMAŠEK Jan
Pankration gym z.s.
HUSZÁNA Patrik
Budapest
RSC
HUSZÁNA Patrik
Budapest
ILBENYAGOEV Ronen
KG Fight club
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ-69 kg(2)
ILDODONOV Kirill
KG Fight club
3:0
ILDODONOV Kirill
KG Fight club
HUADAMIK Ádám
Budapest
K-1 ŽÁCIBOYSŽIACICHŁOPCYJUNGENFIÚKGARÇONSNIÑOSRAGAZZIМАЛЬЧИКИ+69 kg(2)
CZBARTÁK Václav
Spejbl Gym Prague
AB
CZBARTÁK Václav
Spejbl Gym Prague
PLSCZESIK Aleksy
Hunter Gym
K-1 ŽÁKYNĚGIRLSŽIAČKYDZIEWCZĘTAMÄDCHENLEÁNYOKFILLESNIÑASRAGAZZEДЕВОЧКИ-46 kg(2)
ILPASHAEV Daniella
KG Fight club
2:1
ILPASHAEV Daniella
KG Fight club
CZVACKOVÁ Valentina
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1 ŽÁKYNĚGIRLSŽIAČKYDZIEWCZĘTAMÄDCHENLEÁNYOKFILLESNIÑASRAGAZZEДЕВОЧКИ-55 kg(2)
CZBULÍNOVÁ Barbora
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
0:3
CZBULÍNOVÁ Barbora
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
RUNIKOLAEVA Eleonora
Academy of martial arts Kaliningrad
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-60 kg(14)
MDCEGURCO Vlad
Golden Gloves
3:0
BYKAZADAYEU Radzion
Sdyusor
BYKOBKO Evgenij
Patriot
KO
SKMARUSCSAK Ladislav
GUARD Košice
BYYADZESHKA Vladzislav
Bulat
KO
CZŠTÁDLER Radek
Škola bojových umění Narama
BYLATUŠKIN Aleksandr
Patriot
3:0
CZPALA Martin
Berka Fight centrum z.s.
BYVASILEVSKIJ Viktor
Patriot
0:3
RUEREMIAN Arsen
`GFG` Global Fight Gym
ILFARO Meni
KG Fight club
3:0
PLŻYCH Oskar
Hunter Gym
CZZÁDĚRA Patrik
Iron Fighters, z.s.
3:0
MDCEGURCO Vlad
Golden Gloves
BYYADZESHKA Vladzislav
Bulat
0:3
BYKOBKO Evgenij
Patriot
BYLATUŠKIN Aleksandr
Patriot
RSC
SKMESÍČEK Kristian
Raptors TRNAVA
ILFARO Meni
KG Fight club
0:3
BYVASILEVSKIJ Viktor
Patriot
BYYADZESHKA Vladzislav
Bulat
0:3
CZZÁDĚRA Patrik
Iron Fighters, z.s.
BYLATUŠKIN Aleksandr
Patriot
3:0
ILFARO Meni
KG Fight club
BYYADZESHKA Vladzislav
Bulat
WO
BYYADZESHKA Vladzislav
Bulat
BYLATUŠKIN Aleksandr
Patriot
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-63,5 kg(8)
CZSIVÁK Václav
Como - 3 gym
AB
BYSHARCO Artsiom
Sdyusor
UASABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
RSC
PLSZAFAR Norbert
Rzeszowski Klub Sportów Walki
PLNIEDZIELA Dariusz
Octagon Team Kraków
3:0
CZVEDRAL Patrik
Iron Fighters, z.s.
CZVANKA Luboš
HAMMERS GYM z.s.
0:3
BYTKACHOU Pavel
Spartak-35 Hunter
UASABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
0:3
CZSIVÁK Václav
Como - 3 gym
CZVANKA Luboš
HAMMERS GYM z.s.
0:3
PLNIEDZIELA Dariusz
Octagon Team Kraków
UASABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
3:0
UASABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
CZVANKA Luboš
HAMMERS GYM z.s.
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-67 kg(11)
BYZHUK Maksim
Kick fighter
KO
CZOLŠANSKÝ Jiří
Junior MMA Nymburk
PLKRZYZANIAK Kamil
Hunter Gym
0:3
UASERVETNYK Anton
PITBULL
MDPLOTNIC Alexandr
FNOK MOLDOVA
RSC
SKMOLNAR Patrik
Hanuman Gym Bratislava
CZCAO Vilém
Muay Thai Olomouc
0:3
SKŠOFFA Adam
GIANT GYM Muay Thai Košice
BYZHUK Maksim
Kick fighter
RSC
SKJURKOVIČ Daniel
Hanuman Gym Bratislava
CZBLINKA Lukáš
Hamr gym OSTRAVA
3:0
PLKRZYZANIAK Kamil
Hunter Gym
ILMANSHIROV Ohad
KG Fight club
KO
MDPLOTNIC Alexandr
FNOK MOLDOVA
CZCAO Vilém
Muay Thai Olomouc
2:1
BYZHUK Maksim
Kick fighter
CZBLINKA Lukáš
Hamr gym OSTRAVA
3:0
ILMANSHIROV Ohad
KG Fight club
CZBLINKA Lukáš
Hamr gym OSTRAVA
0:3
CZBLINKA Lukáš
Hamr gym OSTRAVA
CZCAO Vilém
Muay Thai Olomouc
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-71 kg(6)
CZHAISER Petr
REDNECKS Gym z.s.
RSC
ATRUDYK Mykola
WAKO Austria
BYKAVALIOU Kiryl
Chelad
WO
CZPÁNEK Dominik
Junior MMA Nymburk
CZHAISER Petr
REDNECKS Gym z.s.
0:3
SKKRIVÁK Nikolas
GIANT GYM Muay Thai Košice
BYKAVALIOU Kiryl
Chelad
0:3
CZMAŠEK Jiří
Pankration gym z.s.
BYKAVALIOU Kiryl
Chelad
1:2
BYKAVALIOU Kiryl
Chelad
CZHAISER Petr
REDNECKS Gym z.s.
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-75 kg(10)
ITZELONI Alessio
TEAM MARCEDDU
0:3
PLCZYŻEWSKI Patryk
Hunter Gym
SKTUTURA Juraj
Hanuman Gym Bratislava
3:0
PLBURDAN Michal
KLUB KYOKUSHINKAN KARATE DO W CHELMIE
BYSHOSTAK Mikita
Bulat
0:3
CZŠMUDLA Radim
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
CZŠIMÁČEK Michal
Millenium Gym o.s.
WO
ITZELONI Alessio
TEAM MARCEDDU
PLPISKORZ Damian
Hunter Gym
RSC
CZNĚMEČEK Jiří
Junior MMA Nymburk
SKTUTURA Juraj
Hanuman Gym Bratislava
AB
CZPROVAZNÍK Daniel
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
BYSHOSTAK Mikita
Bulat
3:0
CZŠIMÁČEK Michal
Millenium Gym o.s.
SKTUTURA Juraj
Hanuman Gym Bratislava
0:3
PLPISKORZ Damian
Hunter Gym
BYSHOSTAK Mikita
Bulat
3:0
BYSHOSTAK Mikita
Bulat
SKTUTURA Juraj
Hanuman Gym Bratislava
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-81 kg(5)
LTMITKUS Paulius
Lithuanian Kickboxing Federation
1:2
UASAPRUN Vladyslav
WAKO UKRAINE
CZBAKEŠ Jakub
Iron Fighters, z.s.
3:0
UAKOVACH Dima
SK Mudroch Team
LTMITKUS Paulius
Lithuanian Kickboxing Federation
0:3
SKFARKAŠ Denis
IDRANYI GYM PRIEVIDZA
LTMITKUS Paulius
Lithuanian Kickboxing Federation
1:2
LTMITKUS Paulius
Lithuanian Kickboxing Federation
CZBAKEŠ Jakub
Iron Fighters, z.s.
K-1 JUNIOŘIJUNIOR MENJUNIORIJUNIORZYJUNIORENFÉRFI IFJÚSÁGIJUNIORS MASCULINSJUNIOR MASCULINOJUNIORES UOMINIЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ)-86 kg(4)
BYKOLTUN Fedor
Kick fighter
1:2
SKKRIŽAN Patrik
Raptors TRNAVA
CZPOLÍVKA Zdeněk
Junior MMA Nymburk
0:3
BYVANDZENVIN Herman
Chelad
BYKOLTUN Fedor
Kick fighter
3:0
BYKOLTUN Fedor
Kick fighter
CZPOLÍVKA Zdeněk
Junior MMA Nymburk
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)-48 kg(4)
RSZECIRY Sara
Victory Novi Sad
0:3
UAIVANIICHUK Olha
WAKO UKRAINE
CZKREJZLOVÁ Markéta
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
0:3
PLBOROWSKA Kaja
Hunter Gym
RSZECIRY Sara
Victory Novi Sad
2:1
RSZECIRY Sara
Victory Novi Sad
CZKREJZLOVÁ Markéta
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)-56 kg(3)
HUSIPOS Lilla
Budapest
WO
SKVALENTOVÁ Viktória
GIANT GYM Muay Thai Košice
CZHAMMEROVÁ Nikola
HAMMERS GYM z.s.
KO
CZHAMMEROVÁ Nikola
HAMMERS GYM z.s.
HUSIPOS Lilla
Budapest
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)-60 kg(3)
SKVALČEKOVÁ Barbora
Hanuman Gym Bratislava
3:0
EESYSSOEVA Anna
Garant
CZMELÍNOVÁ Šárka
TOLJA GYM
AB
CZMELÍNOVÁ Šárka
TOLJA GYM
SKVALČEKOVÁ Barbora
Hanuman Gym Bratislava
K-1 JUNIORKYJUNIOR WOMENJUNIORKYJUNIORKIJUNIORINNENNŐI IFJÚSÁGIJUNIORS FÉMININESJUNIOR FEMENINOJUNIORES DONNEЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ)-70 kg(2)
UAOLKHOVYK Ilona
WAKO UKRAINE
AB
UAOLKHOVYK Ilona
WAKO UKRAINE
FRMARTINI Léa
Balagne Boxing School
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(20)
FILAWRENCE Korede
Tuusulan nyrrkeilyseura TNS
1:2
PTCORDEIRO Frederico
KO TEAM
BRGONÇALVES Daniel-De-Mattos
Daniel Mattos Strikers' Team
KO
CZŠÍMA Martin
Millenium Gym o.s.
PLSLUPEK Daniel
Hunter Gym
RSC
UABUSKO Pavlo
WAKO UKRAINE
COBALTAZAR German
Sugarfoot Kickboxing Colombia
0:3
RUVESELOVSKIY Vladyslav
`GFG` Global Fight Gym
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
3:0
AMHARUTYUNYAN Garnik
Soyuz Armian Rossii
RUSHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
3:0
FILAWRENCE Korede
Tuusulan nyrrkeilyseura TNS
ATAKYAR Sadi-Can
WAKO Austria
KO
MDBARDIER Andrei
FNOK MOLDOVA
UAMANUILENKO Vitalii
WAKO UKRAINE
3:0
BRGONÇALVES Daniel-De-Mattos
Daniel Mattos Strikers' Team
ATDIMITRIJEVIC Kristijan
Tosan WIEN
AB
BYDOLGIJ Pavel
Patriot
ITDAQUINO Giacomo
TEAM MARCEDDU
2:1
PLSLUPEK Daniel
Hunter Gym
CZSKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.
3:0
MDPOPAN Vadim
FNOK MOLDOVA
COBALTAZAR German
Sugarfoot Kickboxing Colombia
0:3
SKTADLÁNEK Tomáš
Victory Gym Trenčín
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
3:0
RUSHAKHALDAEV Ruslan
Association the-champions Příbram o.s.
UAMANUILENKO Vitalii
WAKO UKRAINE
0:3
ATAKYAR Sadi-Can
WAKO Austria
ATDIMITRIJEVIC Kristijan
Tosan WIEN
RSC
ITDAQUINO Giacomo
TEAM MARCEDDU
COBALTAZAR German
Sugarfoot Kickboxing Colombia
0:3
CZSKALICKÝ Matěj
Pankration gym z.s.
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
2:1
UAMANUILENKO Vitalii
WAKO UKRAINE
COBALTAZAR German
Sugarfoot Kickboxing Colombia
0:3
ATDIMITRIJEVIC Kristijan
Tosan WIEN
COBALTAZAR German
Sugarfoot Kickboxing Colombia
0:3
COBALTAZAR German
Sugarfoot Kickboxing Colombia
PLOLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-63,5 kg(19)
ATHOSSEINI Qurban
Verein Budosportwien
0:3
CZZYGMUNT Mykola
SK Atom Fighters Plzeň
BYGRIŠANOVIČ Pavel
Kick fighter
0:3
AMNAZARIAN Gor
Gladiator
SETUTAK Gabriel
Team Sweden
3:0
CZJAROS Martin
Pretorian Fight Club Ostrava
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
3:0
BYSINICKIJ Vladislav
Bulat
CZKOPEC Daniel
Fighting club Ostrava
1:2
PLKALIŃSKI Marcin
Palestra Warszawa
UALUTSAK Andriy
PITBULL
KO
CZKOVÁČ Denis
Junior MMA Nymburk
BYGRIŠANOVIČ Pavel
Kick fighter
0:3
ATHOSSEINI Qurban
Verein Budosportwien
RUKOCHAA Bolat
`GFG` Global Fight Gym
0:3
CZHUČÍN Filip
SK Mudroch Team
UASANANZADE Orfan
WAKO UKRAINE
3:0
CZBEKET Renat
Spejbl Gym Prague
CZADAM František
TKBC Praha
3:0
ITCOLOMBO Niccolo
Ludus Magnum
SETUTAK Gabriel
Team Sweden
0:3
BYGAVRIS Pavel
Kick fighter
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
3:0
CZKOPEC Daniel
Fighting club Ostrava
BYGRIŠANOVIČ Pavel
Kick fighter
0:3
UALUTSAK Andriy
PITBULL
UASANANZADE Orfan
WAKO UKRAINE
RSC
RUKOCHAA Bolat
`GFG` Global Fight Gym
SETUTAK Gabriel
Team Sweden
0:3
CZADAM František
TKBC Praha
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
2:1
BYGRIŠANOVIČ Pavel
Kick fighter
UASANANZADE Orfan
WAKO UKRAINE
3:0
SETUTAK Gabriel
Team Sweden
UASANANZADE Orfan
WAKO UKRAINE
0:3
UASANANZADE Orfan
WAKO UKRAINE
CZHOLEC Jan
X Gym Praha
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-67 kg(18)
AMENGIBARIAN Grachik
Soyuz Armian Rossii
3:0
SEBERGLUND Jonas
Team Sweden
UAOPENKO Oleksandr
WAKO UKRAINE
KO
CZHOPP Jiří
Praha Jesenice
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
RSC
PLNOWAKOWSKI Pawel
Palestra Warszawa
CZTICHOTA Jakub
Hanuman Gym Praha
KO
BYLONSKI Yury
Mogilev
PLKIERPACZ Przemyslaw
KO Bloodline Gym Nysa
3:0
CZKAHÁNEK Martin
Pretorian Fight Club Ostrava
UAMYKHAILOV Oleksiy
WAKO UKRAINE
WO
AMENGIBARIAN Grachik
Soyuz Armian Rossii
UAPUPENA Pavlo
RSF Praha Bohnice
1:2
MDRUSU Victor
FNOK MOLDOVA
PLBIALECKI Mateusz
Smok Toruń
0:3
CZPÁV Jiří
X Gym Praha
PLPOLAK Michal
Golden Dragon Bydgoszcz
0:3
SKOZANIK Martin
Assassin gym Bytča
UAOPENKO Oleksandr
WAKO UKRAINE
0:3
DEMAKALOV Iurii
Berlin
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
3:0
CZTICHOTA Jakub
Hanuman Gym Praha
PLKIERPACZ Przemyslaw
KO Bloodline Gym Nysa
3:0
UAMYKHAILOV Oleksiy
WAKO UKRAINE
UAPUPENA Pavlo
RSF Praha Bohnice
3:0
PLBIALECKI Mateusz
Smok Toruń
PLPOLAK Michal
Golden Dragon Bydgoszcz
3:0
UAOPENKO Oleksandr
WAKO UKRAINE
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
2:1
PLKIERPACZ Przemyslaw
KO Bloodline Gym Nysa
PLPOLAK Michal
Golden Dragon Bydgoszcz
0:3
UAPUPENA Pavlo
RSF Praha Bohnice
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
3:0
CZKRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
PLPOLAK Michal
Golden Dragon Bydgoszcz
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-71 kg(28)
BYFILONČIK Dmitrij
Patriot
3:0
PTCORREIA Edér
KO TEAM
UADUBINA Vitalii
WAKO UKRAINE
KO
SKMANGO Marian
Bratislavska Boxerna
CZHOPP Robert
Praha Jesenice
3:0
PLMARDYLA Grzegorz
Power House Skawina
PLKACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
3:0
BRORISTANIO Vitor-Campos
Daniel Mattos Strikers' Team
RUSEMIGLIADOV Ivan
`GFG` Global Fight Gym
0:3
UAKOHUT Serhii
WAKO UKRAINE
BYFILIPPOV Dmitrij
Kick fighter
0:3
CZSTELŠOVSKÝ Jakub
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
CZVACEK Michal
ARENA FIGHT CLUB BRNO
0:3
BYSHABALIUK Yauheni
Chelad
ILGERSHON Itai
Team Haizler
KO
SEAXELSSON Oliver
Team Sweden
PLLEWANDOWSKI Kamil
Hunter Gym
RSC
CZŽÍDEK Adam
Pretorian Fight Club Ostrava
UANAICHUK Vadym
WAKO UKRAINE
3:0
ITPALERMO Giuseppe
CSAM SHOOT BOXE
SKSMOLAR Miroslav
GUARD Košice
0:3
BRBELARMINO Guilherme
Londrina Esporte Clube
BYYARMOSH Ivan
Patriot
0:3
ATIPEK Vahit
Tosan WIEN
CZRŮŽIČKA Tadeáš
Lanna Gym
RSC
BYFILONČIK Dmitrij
Patriot
UADUBINA Vitalii
WAKO UKRAINE
WO
CZHOPP Robert
Praha Jesenice
PLKACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
RSC
CZCHROUST Jan
Spejbl Gym Prague
RUSEMIGLIADOV Ivan
`GFG` Global Fight Gym
3:0
BYFILIPPOV Dmitrij
Kick fighter
UAZAKIRKO Artur
WAKO UKRAINE
3:0
CZVACEK Michal
ARENA FIGHT CLUB BRNO
ILGERSHON Itai
Team Haizler
3:0
PLLEWANDOWSKI Kamil
Hunter Gym
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
RSC
UANAICHUK Vadym
WAKO UKRAINE
SKSMOLAR Miroslav
GUARD Košice
3:0
BYYARMOSH Ivan
Patriot
UADUBINA Vitalii
WAKO UKRAINE
0:3
CZRŮŽIČKA Tadeáš
Lanna Gym
PLKACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
3:0
RUSEMIGLIADOV Ivan
`GFG` Global Fight Gym
ILGERSHON Itai
Team Haizler
0:3
UAZAKIRKO Artur
WAKO UKRAINE
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
3:0
SKSMOLAR Miroslav
GUARD Košice
UADUBINA Vitalii
WAKO UKRAINE
3:0
PLKACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw
ILGERSHON Itai
Team Haizler
3:0
CZHARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
ILGERSHON Itai
Team Haizler
0:3
ILGERSHON Itai
Team Haizler
UADUBINA Vitalii
WAKO UKRAINE
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-75 kg(25)
MDBEJENARU Alexandru
FNOK MOLDOVA
KO
CZHENRICH Jan
SK Aries gym
CZKOZUBOVSKÝ Matěj
Lanna Gym
0:3
ILKHANUKAEV Vkadislav
KG Fight club
SERAMA Burim
Team Sweden
0:3
CZLENGÁL Vladimír
Znojmo
FISAVOLAINEN Tommi
Tuusulan nyrrkeilyseura TNS
3:0
BYGADŽIEV Zulfigar
Patriot
PLSÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
KO
CZKUNC Jaroslav
Junior MMA Nymburk
CZKUČÁK Tomáš
X Gym Praha
0:3
HUCSILLAG Tamás
Star Gym Kecskemét
SKHERCHL Adam
Raptors TRNAVA
KO
PLKUBICKI Przemyslaw
Hunter Gym
UAKOLYBENKO Valentyn
WAKO UKRAINE
3:0
CZDIMITROV Svetlozar-Andrej
Association the-champions Příbram o.s.
BYLAŠEVSKIJ Evgenij
Bulat
3:0
CZDAVID Patrik
Pankration gym z.s.
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
3:0
MDBEJENARU Alexandru
FNOK MOLDOVA
CZKOZUBOVSKÝ Matěj
Lanna Gym
0:3
UASHCHERBYNA Oleksandr
WAKO UKRAINE
SERAMA Burim
Team Sweden
0:3
UATICHONOV Vsevolod
SK Atom Fighters Plzeň
CZŘÍHA Vladimír
X Gym Praha
KO
FISAVOLAINEN Tommi
Tuusulan nyrrkeilyseura TNS
PLSÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
KO
CZBEŇA Jiří
Valetudo RK Znojmo
DEJUNG Daniel
Boxclub Chemnitz 94
RSC
CZKUČÁK Tomáš
X Gym Praha
UAKOLYBENKO Valentyn
WAKO UKRAINE
KO
SKHERCHL Adam
Raptors TRNAVA
BYLAŠEVSKIJ Evgenij
Bulat
0:3
ATAHMETI Lirim
WAKO Austria
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
3:0
CZKOZUBOVSKÝ Matěj
Lanna Gym
SERAMA Burim
Team Sweden
WO
CZŘÍHA Vladimír
X Gym Praha
PLSÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
WO
DEJUNG Daniel
Boxclub Chemnitz 94
UAKOLYBENKO Valentyn
WAKO UKRAINE
3:0
BYLAŠEVSKIJ Evgenij
Bulat
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
3:0
SERAMA Burim
Team Sweden
PLSÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
3:0
UAKOLYBENKO Valentyn
WAKO UKRAINE
PLSÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
0:3
PLSÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
PLKOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-81 kg(20)
PLGIERZYŃSKI Pawel
Palestra Warszawa
2:1
SKSIMKULIC Andrej
Hanuman Gym Bratislava
UASNYTIUK Serhii
PITBULL
0:3
AMKHACHATRYAN Davit
Soyuz Armian Rossii
PLSTAWIARSKI Szczepan
Palestra Warszawa
0:3
SECHERNIN Artemiy
Team Sweden
PLOLSZEWSKI Lukasz
Smok Toruń
RSC
MDPAIC Igor
FNOK MOLDOVA
PLKASZUBA Arkadiusz
Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
CZLAUBE Tomáš
Valdman's gym Kutná Hora
PLGIERZYŃSKI Pawel
Palestra Warszawa
KO
LTJANUSKO Anzij
Lithuanian Kickboxing Federation
HUTÓTH Csaba-Benjamin
Budapest
3:0
CZPANIUSHCHYK Jaroslav
Berka Fight centrum z.s.
UASNYTIUK Serhii
PITBULL
RSC
PLPOLEWCZYŃSKI Michal
Hunter Gym
CZGREISIGER Jan
G-Titán Žatec
AB
ITTEMIRKHANOV Sabir
Ludus Magnum
PLSTAWIARSKI Szczepan
Palestra Warszawa
0:3
SKKRATOCHVÍLA Milan
Bratislavska Boxerna
UALYASHENKO Yanis
WAKO UKRAINE
KO
CZNIMS Zdeněk
Spejbl Gym Prague
CZNAVARA Daniel
Iron Fighters, z.s.
3:0
PLOLSZEWSKI Lukasz
Smok Toruń
PLKASZUBA Arkadiusz
Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
PLGIERZYŃSKI Pawel
Palestra Warszawa
HUTÓTH Csaba-Benjamin
Budapest
3:0
UASNYTIUK Serhii
PITBULL
CZGREISIGER Jan
G-Titán Žatec
3:0
PLSTAWIARSKI Szczepan
Palestra Warszawa
UALYASHENKO Yanis
WAKO UKRAINE
AB
CZNAVARA Daniel
Iron Fighters, z.s.
PLKASZUBA Arkadiusz
Rzeszowski Klub Sportów Walki
3:0
HUTÓTH Csaba-Benjamin
Budapest
UALYASHENKO Yanis
WAKO UKRAINE
KO
CZGREISIGER Jan
G-Titán Žatec
UALYASHENKO Yanis
WAKO UKRAINE
0:3
UALYASHENKO Yanis
WAKO UKRAINE
PLKASZUBA Arkadiusz
Rzeszowski Klub Sportów Walki
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-86 kg(11)
PLBRATKOWICZ Maksymilian
Gym Fight Wroclaw
0:3
CZZEDNÍČEK Ivo
HRON GYM Brno
MDGOLOGAN Adrian
FNOK MOLDOVA
2:1
RSDRAGIC Sasa
Victory Novi Sad
UAVOYTENKO Stanislav
WAKO UKRAINE
RSC
BYZHAUKYD Dzmitry
Bulat
CZVITOVEC Daniel
Hanuman Gym Praha
RSC
UALUKASHIV Serhii
WAKO UKRAINE
PLBRATKOWICZ Maksymilian
Gym Fight Wroclaw
2:1
BYKAROTKIN Yauhen
Spartak-35 Hunter
MDGOLOGAN Adrian
FNOK MOLDOVA
0:3
SKSTAŠ Ján
SKBU HOSTIVAŘ Praha
UAVOYTENKO Stanislav
WAKO UKRAINE
1:2
CZKRAFT Petr
SK Atom Fighters Plzeň
CZVITOVEC Daniel
Hanuman Gym Praha
3:0
PLBRATKOWICZ Maksymilian
Gym Fight Wroclaw
MDGOLOGAN Adrian
FNOK MOLDOVA
WO
UAVOYTENKO Stanislav
WAKO UKRAINE
CZVITOVEC Daniel
Hanuman Gym Praha
2:1
CZVITOVEC Daniel
Hanuman Gym Praha
MDGOLOGAN Adrian
FNOK MOLDOVA
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-91 kg(7)
MDSAVIN Alexandru
FNOK MOLDOVA
3:0
CZIBL Jakub
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
SKBALÁŽ Michal
Hanuman Gym Bratislava
0:3
CZSKIRCA Lukáš
Praha
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
0:3
ATZEKAJ Labinot
WAKO Austria
MDSAVIN Alexandru
FNOK MOLDOVA
0:3
CZPOHL Cyril
BT Gym
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
WO
SKBALÁŽ Michal
Hanuman Gym Bratislava
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
0:3
CZKAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
MDSAVIN Alexandru
FNOK MOLDOVA
K-1 MUŽISENIOR MENMUŽISENIORZYMÄNNERSZENIOR FÉRFISENIORS MASCULINSSENIOR MASCULINOSENIORES UOMINIСПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА+91 kg(11)
MDMIHAI Victor
FNOK MOLDOVA
KO
UAMELNYK Roman
WAKO UKRAINE
CZVESELÝ Josef
Spejbl Gym Prague
3:0
MDSTRATULAT Ion
FNOK MOLDOVA
SKBARTL Adrian
Bratislavska Boxerna
0:3
PLJAROSZUK Andrzej
Palestra Warszawa
CZTŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
1:2
PLBLAWDZIEWICZ Michal
Palestra Warszawa
MDMIHAI Victor
FNOK MOLDOVA
3:0
CZKOHOUT František
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
UAHOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
KO
CZVESELÝ Josef
Spejbl Gym Prague
SKBARTL Adrian
Bratislavska Boxerna
1:2
MDVORONIN Pavel
FNOK MOLDOVA
CZTŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
2:1
MDMIHAI Victor
FNOK MOLDOVA
UAHOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
KO
SKBARTL Adrian
Bratislavska Boxerna
UAHOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
0:3
UAHOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
CZTŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-52 kg(9)
RUITCEKHOVSKAIA Viktoriia
`GFG` Global Fight Gym
RSC
SEDAHL Malin
Team Sweden
CZKERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
3:0
ATWINKELMANN Myra
WAKO Austria
SKGÁBOVÁ Zuzana
ŠKP Policajná Škola Košice
3:0
RUDUDIEVA Fatima
`GFG` Global Fight Gym
BYKALAŠNIKOVA Anastasija
Kick fighter
0:3
UABIELKINA Mariia
WAKO UKRAINE
RUITCEKHOVSKAIA Viktoriia
`GFG` Global Fight Gym
1:2
SKCHOCHLÍKOVÁ Monika
Victory Gym Trenčín
SKGÁBOVÁ Zuzana
ŠKP Policajná Škola Košice
1:2
CZKERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.
RUITCEKHOVSKAIA Viktoriia
`GFG` Global Fight Gym
0:3
BYKALAŠNIKOVA Anastasija
Kick fighter
RUITCEKHOVSKAIA Viktoriia
`GFG` Global Fight Gym
0:3
RUITCEKHOVSKAIA Viktoriia
`GFG` Global Fight Gym
SKGÁBOVÁ Zuzana
ŠKP Policajná Škola Košice
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-56 kg(10)
ATYVON Yael
WAKO Austria
3:0
ITANELLO Valentina
Ludus Magnum
ATFIEDLER Christin
WAKO Austria
0:3
FRLARROQUE-LOUMIET Sandra
ABC GREASQUE
SKPETRÍKOVÁ Veronika
ŠKP Policajná Škola Košice
3:0
FIRINNE Erika
Kickboxing Lappeenranta
CZGRUBEROVÁ Nikol
SK Atom Fighters Plzeň
2:1
ATYVON Yael
WAKO Austria
PLSACZUK Paulina
Stwarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
RSC
CZSŮVOVÁ Zdeňka
Škola bojových umění Narama
CZMAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
3:0
ATFIEDLER Christin
WAKO Austria
CZGRUBEROVÁ Nikol
SK Atom Fighters Plzeň
1:2
SKPETRÍKOVÁ Veronika
ŠKP Policajná Škola Košice
CZMAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
1:2
PLSACZUK Paulina
Stwarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
CZGRUBEROVÁ Nikol
SK Atom Fighters Plzeň
RSC
CZGRUBEROVÁ Nikol
SK Atom Fighters Plzeň
CZMAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-60 kg(12)
RUGUPALOVA Maria
`GFG` Global Fight Gym
RSC
MDTARÎA Djulieta
FNOK MOLDOVA
SKSZABOVÁ Lucia
Hanuman Gym Bratislava
2:1
BYMURATAVA Alena
Spartak-35 Hunter
RSMILJEVIC Maja
Victory Novi Sad
3:0
ITWAHBY Emily
TEAM MARCEDDU
ATSCHEUCHER Nina
WAKO Austria
3:0
SEDJELASSI Zina
Team Sweden
SKCMÁROVÁ Lucia
GUARD Košice
3:0
RUGUPALOVA Maria
`GFG` Global Fight Gym
SKSZABOVÁ Lucia
Hanuman Gym Bratislava
0:3
CZMEISLOVÁ Tereza
Iron Fighters, z.s.
CZDVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
3:0
RSMILJEVIC Maja
Victory Novi Sad
ATSCHEUCHER Nina
WAKO Austria
0:3
SKBRIXOVÁ Martina
Hanuman Gym Bratislava
SKCMÁROVÁ Lucia
GUARD Košice
3:0
SKSZABOVÁ Lucia
Hanuman Gym Bratislava
ATSCHEUCHER Nina
WAKO Austria
1:2
CZDVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
SKCMÁROVÁ Lucia
GUARD Košice
3:0
SKCMÁROVÁ Lucia
GUARD Košice
ATSCHEUCHER Nina
WAKO Austria
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-65 kg(9)
UAMISHCHENKO Uliana
WAKO UKRAINE
3:0
BYSITNIKOVA Aleksandra
Patriot
SKCMÁROVÁ Veronika
GUARD Košice
3:0
BYPUČENJA Julija
Kick fighter
CZBOTYÁNSZKÁ Martina
Como - 3 gym
1:2
RUKRUZHKOVA Anastasiia
`GFG` Global Fight Gym
ITCARUSO Cristina
Ludus Magnum
3:0
CZTACLOVÁ Kateřina
Pankration gym z.s.
CZFENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
3:0
UAMISHCHENKO Uliana
WAKO UKRAINE
SKCMÁROVÁ Veronika
GUARD Košice
3:0
CZBOTYÁNSZKÁ Martina
Como - 3 gym
CZFENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
1:2
ITCARUSO Cristina
Ludus Magnum
SKCMÁROVÁ Veronika
GUARD Košice
2:1
SKCMÁROVÁ Veronika
GUARD Košice
CZFENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА-70 kg(4)
CZJINDROVÁ Martina
TKBC Praha
3:0
ITSCAMPINI Silvia-Ludovica
Ludus Magnum
EEILJHAM Rogozina
Garant
0:3
PLROGALA Weronika
Stwarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
CZJINDROVÁ Martina
TKBC Praha
3:0
CZJINDROVÁ Martina
TKBC Praha
EEILJHAM Rogozina
Garant
K-1 ŽENYSENIOR WOMENŽENYSENIORKIFRAUENSZENIOR NŐISENIORS FÉMININESSENIOR FEMENINOSENIORES DONNEСПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА+70 kg(4)
CZMLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
3:0
GBPAPAPANOU Antigoni
NCMA warrior gym
PLBIEČ Paulina
Gym Fight Wroclaw
0:3
RUTARASOVA Anna
`GFG` Global Fight Gym
CZMLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
3:0
CZMLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
PLBIEČ Paulina
Gym Fight Wroclaw