VÝSLEDKY - KLUBYRESULTS - CLUBSVÝSLEDKY - KLUBYWYNIKI - KLUBYERGEBNISSE - VEREINEEREDMÉNYEK - KLUBOKRÉSULTATS - CLUBSRESULTADOS - CLUBESRISULTATI - CLUBРЕЗУЛЬТАТЫ - КЛУБЫ
1.
2.
3.
1.
WAKO UKRAINE
5
1
5
2.
Bulat
3
1
-
3.
KG Fight club
2
1
2
4.-5.
GUARD Košice
2
-
-
4.-5.
Hanuman Gym Praha
2
-
-
6.
Iron Fighters, z.s.
1
2
2
7.-8.
Budapest
1
2
1
7.-8.
FNOK MOLDOVA
1
2
1
9.
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
1
2
-
10.
HAMMERS GYM z.s.
1
1
-
11.
Kick fighter
1
-
3
12.-15.
`GFG` Global Fight Gym
1
-
1
12.-15.
Chelad
1
-
1
12.-15.
TKBC Praha
1
-
1
12.-15.
TOLJA GYM
1
-
1
16.-25.
Hamr gym OSTRAVA
1
-
-
16.-25.
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
1
-
-
16.-25.
Lanna Gym
1
-
-
16.-25.
Lithuanian Kickboxing Federation
1
-
-
16.-25.
Martin Zavoral Team Fighter's
1
-
-
16.-25.
SK Atom Fighters Plzeň
1
-
-
16.-25.
Spejbl Gym Prague
1
-
-
16.-25.
Sugarfoot Kickboxing Colombia
1
-
-
16.-25.
Team Haizler
1
-
-
16.-25.
Victory Novi Sad
1
-
-
26.
Hanuman Gym Bratislava
-
2
2
27.
Palestra Warszawa
-
2
-
28.-29.
Gym Fight Wroclaw
-
1
2
28.-29.
Hunter Gym
-
1
2
30.-32.
Berka Fight centrum z.s.
-
1
1
30.-32.
Garant
-
1
1
30.-32.
ŠKP Policajná Škola Košice
-
1
1
33.-45.
Academy of martial arts Kaliningrad
-
1
-
33.-45.
Balagne Boxing School
-
1
-
33.-45.
BC Star Plzeň
-
1
-
33.-45.
Golden Dragon Bydgoszcz
-
1
-
33.-45.
Junior MMA Nymburk
-
1
-
33.-45.
Macak's GYM Pardubice
-
1
-
33.-45.
Muay Thai Olomouc
-
1
-
33.-45.
Patriot
-
1
-
33.-45.
REDNECKS Gym z.s.
-
1
-
33.-45.
Rzeszowski Klub Sportów Walki
-
1
-
33.-45.
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
-
1
-
33.-45.
WAKO Austria
-
1
-
33.-45.
X Gym Praha
-
1
-
46.-52.
Como - 3 gym
-
-
2
46.-52.
GIANT GYM Muay Thai Košice
-
-
2
46.-52.
Ludus Magnum
-
-
2
46.-52.
Pankration gym z.s.
-
-
2
46.-52.
Raptors TRNAVA
-
-
2
46.-52.
Stwarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
-
-
2
46.-52.
Team Sweden
-
-
2
53.-67.
Bratislavska Boxerna
-
-
1
53.-67.
BT Gym
-
-
1
53.-67.
G-Titán Žatec
-
-
1
53.-67.
Hakim Gym Kladno
-
-
1
53.-67.
IDRANYI GYM PRIEVIDZA
-
-
1
53.-67.
KO Bloodline Gym Nysa
-
-
1
53.-67.
KO TEAM
-
-
1
53.-67.
Millenium Gym o.s.
-
-
1
53.-67.
NCMA warrior gym
-
-
1
53.-67.
Octagon Team Kraków
-
-
1
53.-67.
RSF Praha Bohnice
-
-
1
53.-67.
SK Mudroch Team
-
-
1
53.-67.
TJ Jiskra Aš Blue Dragon
-
-
1
53.-67.
Tosan WIEN
-
-
1
53.-67.
Valdman's gym Kutná Hora
-
-
1
68.-105.
ABC GREASQUE
-
-
-
68.-105.
ARENA FIGHT CLUB BRNO
-
-
-
68.-105.
Assassin gym Bytča
-
-
-
68.-105.
Association the-champions Příbram o.s.
-
-
-
68.-105.
Berlin
-
-
-
68.-105.
Bicom Fight Centrum Hrádek nad Nisou
-
-
-
68.-105.
Boxclub Chemnitz 94
-
-
-
68.-105.
CSAM SHOOT BOXE
-
-
-
68.-105.
Daniel Mattos Strikers' Team
-
-
-
68.-105.
Fighting club Ostrava
-
-
-
68.-105.
Gladiator
-
-
-
68.-105.
Golden Gloves
-
-
-
68.-105.
HRON GYM Brno
-
-
-
68.-105.
Kickboxing Lappeenranta
-
-
-
68.-105.
KLUB KYOKUSHINKAN KARATE DO W CHELMIE
-
-
-
68.-105.
Londrina Esporte Clube
-
-
-
68.-105.
Mogilev
-
-
-
68.-105.
MYSTERY GYM KLADNO s.r.o.
-
-
-
68.-105.
PITBULL
-
-
-
68.-105.
Power House Skawina
-
-
-
68.-105.
Praha Jesenice
-
-
-
68.-105.
Praha
-
-
-
68.-105.
Pretorian Fight Club Ostrava
-
-
-
68.-105.
Sdyusor
-
-
-
68.-105.
SK Aries gym
-
-
-
68.-105.
SKBU HOSTIVAŘ Praha
-
-
-
68.-105.
Smok Toruń
-
-
-
68.-105.
Soyuz Armian Rossii
-
-
-
68.-105.
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
-
-
-
68.-105.
Spartak-35 Hunter
-
-
-
68.-105.
Star Gym Kecskemét
-
-
-
68.-105.
TEAM MARCEDDU
-
-
-
68.-105.
Tuusulan nyrrkeilyseura TNS
-
-
-
68.-105.
Valetudo RK Znojmo
-
-
-
68.-105.
Verein Budosportwien
-
-
-
68.-105.
Victory Gym Trenčín
-
-
-
68.-105.
Znojmo
-
-
-
68.-105.
Škola bojových umění Narama
-
-
-