VÝSLEDKY - JEDNOTLIVCIRESULTS - INDIVIDUALSVÝSLEDKY - JEDNOTLIVCIWYNIKI - ZAWODNICYERGEBNISSE - PERSONENEREDMÉNYEK - EGYÉNIRÉSULTATS - INDIVIDUELSRESULTADOS - INDIVIDUOSRISULTATI - INDIVIDUALIРЕЗУЛЬТАТЫ - ЛИЦА
K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ -42 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
GARABAJIU Maxim
FNOK MOLDOVA
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
NAZARLI Šahin
Bulat
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
HILÁRIO Ricardo
KO TEAM
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ZICH Petr
Valdman's gym Kutná Hora

K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ -52 kg(6)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
IVANOV David
Bulat
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KARVAY Michael
Macak's GYM Pardubice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
MICKA Erik
TKBC Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
POLETS Denys
WAKO UKRAINE

K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ -57 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
DJEBAR Mohamed
Hanuman Gym Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
ZDENĚK Daniel
BC Star Plzeň
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
NITECKI Patrik
Raptors TRNAVA
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
WOLF Pavel
TJ Jiskra Aš Blue Dragon

K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ -63 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SZÁNA Patrik
Budapest
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
BENYAGOEV Ronen
KG Fight club
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
MALÝ Pavel
Berka Fight centrum z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
MAŠEK Jan
Pankration gym z.s.

K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ -69 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
DODONOV Kirill
KG Fight club
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
ADAMIK Ádám
Budapest

K-1 ŽÁCI BOYS ŽIACI CHŁOPCY JUNGEN FIÚK GARÇONS NIÑOS RAGAZZI МАЛЬЧИКИ +69 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BARTÁK Václav
Spejbl Gym Prague
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SCZESIK Aleksy
Hunter Gym

K-1 ŽÁKYNĚ GIRLS ŽIAČKY DZIEWCZĘTA MÄDCHEN LEÁNYOK FILLES NIÑAS RAGAZZE ДЕВОЧКИ -46 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
PASHAEV Daniella
KG Fight club
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
VACKOVÁ Valentina
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

K-1 ŽÁKYNĚ GIRLS ŽIAČKY DZIEWCZĘTA MÄDCHEN LEÁNYOK FILLES NIÑAS RAGAZZE ДЕВОЧКИ -55 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BULÍNOVÁ Barbora
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
NIKOLAEVA Eleonora
Academy of martial arts Kaliningrad

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -60 kg(14)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
YADZESHKA Vladzislav
Bulat
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
LATUŠKIN Aleksandr
Patriot
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
FARO Meni
KG Fight club
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ZÁDĚRA Patrik
Iron Fighters, z.s.

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -63,5 kg(8)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SABAR Yaroslav
WAKO UKRAINE
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
VANKA Luboš
HAMMERS GYM z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
NIEDZIELA Dariusz
Octagon Team Kraków
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SIVÁK Václav
Como - 3 gym

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -67 kg(11)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BLINKA Lukáš
Hamr gym OSTRAVA
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
CAO Vilém
Muay Thai Olomouc
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
MANSHIROV Ohad
KG Fight club
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ZHUK Maksim
Kick fighter

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -71 kg(6)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KAVALIOU Kiryl
Chelad
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
HAISER Petr
REDNECKS Gym z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KRIVÁK Nikolas
GIANT GYM Muay Thai Košice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
MAŠEK Jiří
Pankration gym z.s.

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -75 kg(10)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SHOSTAK Mikita
Bulat
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
TUTURA Juraj
Hanuman Gym Bratislava
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
PISKORZ Damian
Hunter Gym
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ŠIMÁČEK Michal
Millenium Gym o.s.

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -81 kg(5)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
MITKUS Paulius
Lithuanian Kickboxing Federation
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
BAKEŠ Jakub
Iron Fighters, z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
FARKAŠ Denis
IDRANYI GYM PRIEVIDZA
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KOVACH Dima
SK Mudroch Team

K-1 JUNIOŘI JUNIOR MEN JUNIORI JUNIORZY JUNIOREN FÉRFI IFJÚSÁGI JUNIORS MASCULINS JUNIOR MASCULINO JUNIORES UOMINI ЮНИОРЫ (МАЛЬЧИКИ) -86 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KOLTUN Fedor
Kick fighter
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
POLÍVKA Zdeněk
Junior MMA Nymburk
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KRIŽAN Patrik
Raptors TRNAVA
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
VANDZENVIN Herman
Chelad

K-1 JUNIORKY JUNIOR WOMEN JUNIORKY JUNIORKI JUNIORINNEN NŐI IFJÚSÁGI JUNIORS FÉMININES JUNIOR FEMENINO JUNIORES DONNE ЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ) -48 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
ZECIRY Sara
Victory Novi Sad
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KREJZLOVÁ Markéta
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BOROWSKA Kaja
Hunter Gym
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
IVANIICHUK Olha
WAKO UKRAINE

K-1 JUNIORKY JUNIOR WOMEN JUNIORKY JUNIORKI JUNIORINNEN NŐI IFJÚSÁGI JUNIORS FÉMININES JUNIOR FEMENINO JUNIORES DONNE ЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ) -56 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
HAMMEROVÁ Nikola
HAMMERS GYM z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SIPOS Lilla
Budapest
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
VALENTOVÁ Viktória
GIANT GYM Muay Thai Košice

K-1 JUNIORKY JUNIOR WOMEN JUNIORKY JUNIORKI JUNIORINNEN NŐI IFJÚSÁGI JUNIORS FÉMININES JUNIOR FEMENINO JUNIORES DONNE ЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ) -60 kg(3)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
MELÍNOVÁ Šárka
TOLJA GYM
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
VALČEKOVÁ Barbora
Hanuman Gym Bratislava
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SYSSOEVA Anna
Garant

K-1 JUNIORKY JUNIOR WOMEN JUNIORKY JUNIORKI JUNIORINNEN NŐI IFJÚSÁGI JUNIORS FÉMININES JUNIOR FEMENINO JUNIORES DONNE ЮНИОРЫ (ДЕВОЧКИ) -70 kg(2)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
OLKHOVYK Ilona
WAKO UKRAINE
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
MARTINI Léa
Balagne Boxing School

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg(20)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
BALTAZAR German
Sugarfoot Kickboxing Colombia
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
OLSZEWSKI Krzysztof
Palestra Warszawa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
DIMITRIJEVIC Kristijan
Tosan WIEN
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
MANUILENKO Vitalii
WAKO UKRAINE

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -63,5 kg(19)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SANANZADE Orfan
WAKO UKRAINE
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
HOLEC Jan
X Gym Praha
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
GRIŠANOVIČ Pavel
Kick fighter
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
TUTAK Gabriel
Team Sweden

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -67 kg(18)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KRIŠTŮFEK Ladislav
Lanna Gym
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
POLAK Michal
Golden Dragon Bydgoszcz
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KIERPACZ Przemyslaw
KO Bloodline Gym Nysa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
PUPENA Pavlo
RSF Praha Bohnice

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -71 kg(28)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
GERSHON Itai
Team Haizler
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
DUBINA Vitalii
WAKO UKRAINE
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
HARUTJUNJAN Gor
TOLJA GYM
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KACZMARCZYK Lukasz
Gym Fight Wroclaw

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -75 kg(25)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
SÓJKOWSKI Kamil
Klub Sztuk Walki LKS LODZ BOKS
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KOLASINSKI Daniel
Palestra Warszawa
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KOLYBENKO Valentyn
WAKO UKRAINE
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
RAMA Burim
Team Sweden

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -81 kg(20)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
LYASHENKO Yanis
WAKO UKRAINE
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
KASZUBA Arkadiusz
Rzeszowski Klub Sportów Walki
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
GREISIGER Jan
G-Titán Žatec
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
TÓTH Csaba-Benjamin
Budapest

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -86 kg(11)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
VITOVEC Daniel
Hanuman Gym Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
GOLOGAN Adrian
FNOK MOLDOVA
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BRATKOWICZ Maksymilian
Gym Fight Wroclaw
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
VOYTENKO Stanislav
WAKO UKRAINE

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -91 kg(7)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
KAREŠ Petr
Iron Fighters, z.s.
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SAVIN Alexandru
FNOK MOLDOVA
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BALÁŽ Michal
Hanuman Gym Bratislava
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
POHL Cyril
BT Gym

K-1 MUŽI SENIOR MEN MUŽI SENIORZY MÄNNER SZENIOR FÉRFI SENIORS MASCULINS SENIOR MASCULINO SENIORES UOMINI СПОРТСМЕНЫ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +91 kg(11)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
HOLOVATIUK Roman
WAKO UKRAINE
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
TŮMA Marian
Berka Fight centrum z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BARTL Adrian
Bratislavska Boxerna
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
MIHAI Victor
FNOK MOLDOVA

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -52 kg(9)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
ITCEKHOVSKAIA Viktoriia
`GFG` Global Fight Gym
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
GÁBOVÁ Zuzana
ŠKP Policajná Škola Košice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KALAŠNIKOVA Anastasija
Kick fighter
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
KERLEHOVÁ Michaela
Iron Fighters, z.s.

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -56 kg(10)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
GRUBEROVÁ Nikol
SK Atom Fighters Plzeň
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
MAŠKOVÁ Sandra
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
PETRÍKOVÁ Veronika
ŠKP Policajná Škola Košice
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SACZUK Paulina
Stwarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -60 kg(12)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
CMÁROVÁ Lucia
GUARD Košice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
SCHEUCHER Nina
WAKO Austria
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
DVOŘÁKOVÁ Tereza
Hakim Gym Kladno
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SZABOVÁ Lucia
Hanuman Gym Bratislava

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -65 kg(9)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
CMÁROVÁ Veronika
GUARD Košice
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
FENDRICHOVÁ Martina
Iron Fighters, z.s.
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
BOTYÁNSZKÁ Martina
Como - 3 gym
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
CARUSO Cristina
Ludus Magnum

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА -70 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
JINDROVÁ Martina
TKBC Praha
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
ILJHAM Rogozina
Garant
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
ROGALA Weronika
Stwarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
SCAMPINI Silvia-Ludovica
Ludus Magnum

K-1 ŽENY SENIOR WOMEN ŽENY SENIORKI FRAUEN SZENIOR NŐI SENIORS FÉMININES SENIOR FEMENINO SENIORES DONNE СПОРТСМЕНКИ СТАРШЕГО ВОЗРАСТА +70 kg(4)
1. místo1st place1. miesto1. MIEJSCE1. Platz1. helyezett1re place1.ª posición1° posto1-е место
MLEJNKOVÁ Lucie
Martin Zavoral Team Fighter's
2. místo2nd place2. miesto2. MIEJSCE2. Platz2. helyezett2e place2.ª posición2° posto2-е место
BIEČ Paulina
Gym Fight Wroclaw
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
PAPAPANOU Antigoni
NCMA warrior gym
3. místo3rd place3. miesto3. MIEJSCE3. Platz3. helyezett3e place3.ª posición3° posto3-е место
TARASOVA Anna
`GFG` Global Fight Gym